Paskelbtas Edukacija
Skaityti 1488 kartai

Norite trumpam tapti restauratoriais ar viduramžių knygų iliuminatoriais? Kviečiame registruotis į kūrybines ir edukacines dirbtuves vykstančias KAVB Senųjų ir retų spaudinių skyriuje!

1-6 kl. mokinių ir jų mokytojų laukiame kūrybinėse piešimo dirbtuvėse „Knygos menas“, kurių metu susipažinsite su senosios knygos istorija: išgirsite pasakojimus apie viduramžių rankraštines ir pirmąsias spausdintas knygas, sužinosite kas yra manuskriptas, inkunabulas, inicialinė raidė, rubrika bei turėsite galimybę pamatyti XV a. spausdintas knygas. Daugiausia informacijos bus pateikiama apie knygų dekoravimo ypatumus – supažindinama su ženklais, kurie buvo piešiami, raižomi, įspaudžiami senųjų knygų puslapiuose, jų odiniuose viršeliuose.  Praktinės dalies metu turėsite galimybę kūrybiškai interpretuoti gautą informaciją – piešite savo inicialinę raidę.
Registruotis į kūrybines piešimo dirbtuves „Knygos menas“ galite čia https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1757

Edukacinėse dirbtuvėse „Popieriaus restauravimas“, skirtose 4-8 kl. mokiniams, susipažinsite su viduramžių knygos istorija: pirmosiomis spausdintomis knygomis – inkunabulais, kuriuos galite išvysti skyriaus Senosios knygos ekspozicijoje, taip pat su senųjų leidinių spausdinimo ir įrišimo ypatumais, naudotomis medžiagomis. Sužinosite apie senosios knygos restauravimo procesus, restauratoriaus profesiją bei turėsite galimybę patys trumpam pabūti restauratoriais – išmoksite taisyklingai restauruoti (prevenciškai konservuoti) seną, suplyšusį popierių, naudodami specialias restauravimui skirtas medžiagas.
Registruotis į edukacines dirbtuves „Popieriaus restauravimas“ galite čia https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1798

Nerandate jums tinkamo edukacijos laiko? Ne problema! Skambinkite tel. (8 37) 32 43 76 arba rašykite el. paštu

Atnaujinta 2019-11-11 10:05