Paskelbtas Edukacija
Skaityti 4701 kartai

Projektas „Kauno apskrities viešosios bibliotekos dokumentinis paveldas internete” kviečia vaikus, jaunimą ir švietimo atstovus savo žinias gilinti dokumentinio kultūros paveldo objektų srityje.
Sukurta knygos kultūrą puoselėjanti svetainė  knyga.kvb.lt, kurioje  pristatomi Senųjų ir retų spaudinių skyriuje saugomi XVI–XX a. knygų rinkiniai . Kultūrinį ir ekonominį tarpukario Kauno gyvenimą iliustruoja virtualios parodos.
Svetainėje integruota edukacinė programa vaikams „Atgimę vaikystės autoriai ir senosios iliustracijos“.  Šioje programoje vaikai ras informacijos apie senuosius lietuvių literatūros autorius ir jų kūrinius. Turės galimybę pamatyti, kokias knygeles skaitė jų seneliai ir proseneliai, pamatys, kokios buvo iliustracijos prieš 70 ir daugiau metų. Be žinomų rašytojų, tokių kaip Pranas Mašiotas, Kazys Binkis, Petras  Cvirka pristatome negirdėtus, o gal ir pamirštus kūrėjus. Virtualioje programoje vaikai galės pavartyti ir paskaityti knygos ištraukas, galės pasirinkti, ką nori skaityti: pasakas, eilėraščius, apsakymus ar kitų žanrų kūrinius.  
 

http://senaknygavaikams.kvb.lt/

 

Projektą dalinai finansavo

Atnaujinta 2019-05-27 15:09