Įspūdžiai iš tarptautinės Vilniaus knygų mugės

Paskelbtas Naujienos
Skaityti 1783 kartai

Šurmuliuojančioje Vilniaus knygų mugėje Specialistų dieną - vasario 25, ketvirtadienį apsilankė KAVB Senųjų ir retų spaudinių skyriaus darbuotojos. Kristina Bartkienė, Edita Rudminaitė, Agnė Zakaravičiūtė ir Gabrielė Navikaitė kvietė mugės lankytojus į virtualias keliones po knygų pasaulį.
Specialistės pristatė du praeitais metais skyriuje įgyvendintus edukacinius produktus – programėlę „Atgimę vaikystės autoriai ir senosios iliustracijos“ bei žaidimą „Knygos kelias“. Interaktyviame renginyje apsilankė apie 50 smalsių lankytojų – nuo vos trejų metų sulaukusio knygų entuziasto iki knygų kūrimo paslaptimis susidomėjusių suaugusiųjų. Mugės lankytojai įdėmiai klausėsi bibliotekininkių pasakojimų apie senąsias vaikiškas knygeles ir nekantravo į rankas paimti planšetinius kompiuterius bei išbandyti žaidimą, kuriame pristatomas knygos kelias nuo rankraštinių iki spausdintų tekstų.
Aktyviausieji interaktyvaus renginio dalyviai pildė anketas, kuriose atsakinėjo į klausimus apie pirmąsias knygas ir J. Gutenbergo spausdinimo mašiną – už tai jie buvo apdovanoti bibliotekos suvenyrais. KAVB specialistės džiaugėsi draugiškomis mugės lankytojų šypsenomis, milijonais klausimų ir padėkomis.

Atnaujinta 2016-02-26 15:07

Daugiausiai skaityta