Paskelbtas Naujienos
Skaityti 1817 kartai

Kauno apskrities viešoji biblioteka (toliau – KAVB), laimėjusi Lietuvos kultūros tarybos finansavimą, įgyvendins projektą „Senosios knygos slėpiniai“, siekiant Senosios knygos ekspoziciją pritaikyti vaikų ir jaunimo edukacijai.

Senosios knygos muziejus

Vienas KAVB tikslų – išsaugoti, skleisti ir sudaryti geresnes galimybes pažinti rašytinį kultūros paveldą. Bibliotekoje yra daugiau nei 220 tūkst. spaudos ir rankraštinio kultūros paveldo objektų, tačiau tik nedidelė jų dalis eksponuojama Senosios knygos muziejuje ir įvairiose parodose. Šiuo metu ekspozicija pristatoma tradicinėmis ir skaitmeninėmis priemonėmis – vedant ekskursijas Senųjų ir retų spaudinių skyriuje, bibliotekos interneto svetainėje, jos eksponatai atsispindi portale epaveldas.lt.

Projektas „Senosios knygos slėpiniai“

Įgyvendinant projektą „Senosios knygos slėpiniai“, bus atnaujinta Senosios knygos ekspozicija ir parengta jos virtuali versija. Sukurtas produktas bus naudojamas edukacinei veiklai mokyklose ir bibliotekose. Taip KAVB prisidės prie kultūros paveldo sklaidos Kauno regione, pagelbės istorijos ir literatūros mokytojams įgyvendinti mokymo planus bei užtikrins dokumentinio kultūros paveldo išsaugojimą ateities kartoms.

Atnaujinta 2016-01-22 15:26

Daugiausiai skaityta